Jak wykorzystać prawo przyciąganiaWszystko, w tym własny ty, twoje myśli i inne rzeczy, których możesz lub czego nie chcesz doświadczyć, to czysta energia wibrująca z różnymi częstotliwościami. Podstawowym założeniem Prawa Przyciągania jest to, że podobnie jak energia przyciąga energię. Przyciągasz do siebie to, na czym jesteś w harmonii wibracyjnej z tym, czego pragniesz, a nawet na co zasługujesz. Twoja dominująca częstotliwość zależy od dominującej psychicznej postawy, która sama jest determinowana przez twoje zwykłe myśli i przekonania. Mówiąc prosto, pozytywna postawa umysłowa przyciąga pozytywne doświadczenia i okoliczności, a negatywna postawa psychiczna przyciąga te warunki, które uważamy za negatywne lub niepożądane.

Odporność jest jednym i jedynym powodem, dla którego większość ludzi uzyskuje to, czego nie chcą i nie osiągają tego, czego chcą w swoim życiu. Bez poczucia własnej miłości, która została podjęta w poprzednim czasie, jest największym i najsłabszym królem oporu wszystkich. Dlatego poświęciliśmy osobne ćwiczenie kultywowania lub raczej przebudzenia własnej miłości. Dzięki starannej praktyce automatycznie zadbana będzie również wiele problemów.

Widzę, że zbyt wiele osób walczy i poświęca zdrowie, miłość, rodzinę, radość i spokój w dążeniu do swoich celów. Byłem jednym z nich od wielu lat. Rozumiem, że wszyscy chcemy więcej wolności w naszym życiu i walczymy tak ciężko, aby to osiągnąć, tracimy naszą wewnętrzną wolność i harmonię po drodze. Wierzę, że możemy osiągnąć wszystko w życiu bez zbytniego naprężenia, stresu lub zbyt wielu poświęceń.

Komentarze