Prawda o "sekrecie"Pojęcie "prawo przyciągania" pochodzi z początku ubiegłego wieku, kiedy autor i wydawca William Walker Atkinson opublikowali swoją książkę o przemyśleniach myśli: wir wzorcowy lub prawo przyciągania w świecie myśli. Był odważny i dlatego używał określenia, które było wystarczająco straszne tak, że jako słowo dla jakiegoś innego autora było nie do przyjęcia w ten sposób, aby móc z niego korzystać lub je zrozumieć.

Jego twórczość wprowadziła pojęcia myśli, energii, wibracji i manifestacji w bardzo dokładny i szczegółowy sposób. Był też pierwszym, który wyjaśnił znaczenie i moc miłości do manifestowania pragnień. Czasami robił to w dość humorystyczny sposób, mówiąc na przykład że istnieje miłość, ale nie można jej żywić do więcej niż jednej rzeczy na raz.

Wracam raz jeszcze do zadanego wcześniej pytania. Dlaczego szczęśliwe, niewinne dzieci świętujące swoje urodziny zostają zamordowane przez terrorystów? Kto powiedział, że manifestacje i twórczość muszą żyć dobroczynnie przez cały czas?

Zrozumienie tych działań z naszej niższej perspektywy nigdy nie ma sensu.

Wystarczy spojrzeć ponad poziom percepcji. Wszechświat, na przykład nieustannie zmienia się i przekształca w proces i wiąże się z tworzeniem i niszczeniem w sposób zrównoważony.

Świadomość na wyższym poziomie nadal się ujawnia, niezależnie od tego, na czym skupia swoją uwagę i czyni to przez wszystko, co jest od zawsze, powtarzając swój cykl wciąż na nowo. I wszystkie te manifestacje mogą być dobre lub złe, zależnie od naszej ludzkiej oceny.

Naucz się wchodzić w odpowiedni stan emocjonalny, a wszystko na zewnątrz ukaże Ci dowody na to, że może to być trudne na początku. Jest to również bardzo osobista praca, w której niektóre instrukcje mogą działać dla jednego, ale nie dla innych. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest przejście do ogólnych instrukcji, a następnie grać z wyobraźnią i zauważyć, co działa lepiej dla Ciebie.

Ciekawe, że ludzie wierzący w prawo przyciągania i ludzkie wibracje duchowe, są krytyczni wobec tych, którzy nie wierzą i wierzą, że są ostrożni.

Przedstawiłem już w swoim życiu wiele nowych danych, takich jak błędna nauka i dane pokazujące, że działając tak, jakbyś osiągnął swoje cele, będzie dla Ciebie takie działanie szkodliwe.

Jednak zwolennicy prawa przyciągania nie patrzą na to z otwartym umysłem i nawet nie rozważają, że ich system wierzeń może być nieprawidłowy i niezgodny z prawami natury. W ten sposób prawo przyciągania przypomina religię opartą na wierze, z wyjątkiem tego, że przekonania religijne nie mogą być deprecjonowane.

Ale wracamy do naszej działalności - chwyć to uczucie aprecjacji i wprowadź ją do swojego życia. Teraz wiesz, że wiertło należy wypłukać i powtórzyć ćwiczenie. Zacznij odczuwać trochę szczęścia, a potem coraz bardziej doceniaj tę denerwującą osobę lub przedmiot. Tylko dlatego, że możesz. Wygładzasz swoją moc zapłonu w uznaniu że nie ma to nic wspólnego z przedmiotem uznania, jego zachowaniem lub podobnymi cechami. Poczuj nawet miłość jeśli chcesz! Pracuj nad tym.

Komentarze