Tajne prawo przyciąganiaWielu, którzy rozumieją prawo przyciągania, nie wie więcej na temat szczęścia niż ci, którzy nie mają pojęcia o tym prawie. Ogólnie rzecz biorąc, większość osób z tą wiedzą nie ma pewności, jak ją zastosować w życiu codziennym.

Każdy składnik, który składa się z Twojego doświadczenia życiowego, pociąga Cię za pomocą potężnej odpowiedzi prawa przyciągania na myśli, które myślisz i opowieść o swoim życiu. Twoje pieniądze i aktywa finansowe; stan zdrowia ciała i umysłu, przejrzystość, elastyczność, wielkość i kształt; twoje środowisko pracy, sposób traktowania, satysfakcja z pracy i nagrody - w gruncie rzeczy wszystko to się dzieje z powodu opowiadanej historii.

Inną rzeczą, którą można zrobić, nazywa się świadomym budowaniem życia. Mogłem zacząć badać moje cele bardziej, szukać miejsc w Europie, które mogę odwiedzić, a patrząc na zdjęcia i czytanie na ten temat, czułem się bardziej podekscytowany i moje pragnienie zwiększało się. Mogłem spojrzeć na zdjęcia samochodu lamborghini i zacząć wyobrażać sobie, że je prowadzę. Jeszcze lepiej, mógłbym odwiedzić salon dealerski i właściwie zasiąść w jednym z nich, być może nawet go przetestować. To znacznie zwiększy moje pragnienie!

To samo dotyczy osób poszukujących apartamentów, które chcę kupić - mógłbym zacząć patrzeć na miejsca na sprzedaż w okolicy i wyobrazić sobie, że żyję w nich. Mogę nawet zadzwonić do pośrednika i udać się do wybranych domów, aby to sprawdzić. Mógłbym stworzyć wizję i umieścić ją w biurze. W tym jest dużo mocy!

Oryginalni twórcy prawa przyciągania, pochodzący z lat osiemdziesiątych XIX w., w tym James Allen, Napoleon Hill i Clement Stone powtarzali, że istnieje uniwersalne prawo, w którym przyciągasz tylko to, o czym myślisz. Współcześni zwolennicy prawa przyciągania tacy jak Rhonda Byrne, Jack Canfield, Bob Proctor, John Assaraf, Joe Vitale, rodzina The Hicks i wiele innych wyznawali podobne przekonania.

Żyjemy w magicznym wszechświecie. Może Ci on  przynieść dokładnie to, czego pragniesz. A to dzięki najbardziej niesamowitym, a nawet niewiarygodnym sposobom.

Jeśli próbujesz kontrolować sposób w jaki chcesz to do siebie przyciągnąć, prawdopodobnie jesteś już w drodze do celu i wcale nie musisz niczego utrudniać. Nie musisz robić więcej, niż możesz i powinieneś . Zamiast tego odejdź od wszelkich pomysłów na to, jak ma się to wydarzyć i pozwól Wszechświatowi wykonywać swoją magię.

Komentarze